top of page

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Hemenalalim.com, 1998 yılında İstanbul’da kuruldu.


Hemenalalim.com kurulduğu günden bu yana, toptan 2. el ürün satın alımları ile büyük bir aşama kaydederek sektörde önemli bir yer elde etti.


Hemenalalim.com, genel merkezi, 12 deposu, hızlı ve profesyonel ekibi, geniş ürün çeşitliliği ile hizmet vermekte ve sizlerden kullanım dışı kalmış veya çalışır durumdaki ikinci el ürünlerinizi toptan satın almakta.


Hemenalalim.com kuruluşundan bugüne, özel sektörden kamu sektörüne yüzlerce şirkete hizmet vemekte.​​

SATIN ALIM SÜRECİMİZ

 

Hemen Alalım, ofisinizde ve iş yerinizde elden çıkarmayı düşündüğünüz, kullanım dışı kalmış veya çalışır durumdaki ürünlerinizi değerinde satın alıyor.


Elden çıkarmayı düşündüğünüz ürünlerinizi, websitemizdeki  iletişim formumuzu doldurarak, 

0212 279 10 68 numaralı iletişim hattımızdan bizleri arayarak, +90 532 232 10 78 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere yazarak, güvenle ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz. İkinci El Server (Sunucu) , Ağ (Network) Ürünleri, Laptop, Pc, Notebook, Ofis Mobilyası, Klima gibi ürünlerinizi toplu olarak satın alıyoruz. 


Bizlerle iletişime geçtiğinizde satmak istediğiniz ürünlerin listesini, modelleri, adetleri ve fotoğrafları ile bizlere iletmenizi rica edeceğiz. 


Uzman Ekibimiz, ürünlerinizi kontrol ederek sizlere satın alma teklifimizi iletecek. Anlaşma sağlandığı taktirde satış süreciniz başlayacak. 

1.png
HAKKIMIZDA: About
bottom of page